Supermerginoms
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Viskas merginoms
 
PrisijungtiPrisijungti  RegistruotisRegistruotis  rodiklisrodiklis  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  

 

 Saulėlydis

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Feidi

Feidi


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-05-19
Age : 28
Miestas : Vilnius

Saulėlydis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Saulėlydis   Saulėlydis EmptyTr. 06 24, 2009 8:18 pm

Mano mėgstamiausios knyga tai yra Jaunatis (Jaunatis yra Saulėlydžio saga).Per dvi dienas perskaičiau,tikrai labai įdomu,bent jau man. study Saulėlydžio dar neskaičiau bet žiūrėjau filmą,labai fainas Rolling Eyes Dabar lauksiu birželio 30d. ir 13h lėksiu į Panoramą,ten Pegaso knygyne bus kita Saulėlydžio dalis,tai yra Užtemimas.Beje šių metų lapkričio 20d. bus išleistas Jaunaties filmas,bet Lietuvoje jis pasirodys tik po kelių dienų.Tai va,gal ir jūs mėgėjos šitų knygų? Wink
Atgal į viršų Go down
https://supermerginoms.forumlt.com/
gerda997




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2009-07-01

Saulėlydis Empty
RašytiTemos pavadinimas: :)   Saulėlydis EmptyTr. 07 01, 2009 4:22 am

Feidi rašo:
Mano mėgstamiausios knyga tai yra Jaunatis (Jaunatis yra Saulėlydžio saga).Per dvi dienas perskaičiau,tikrai labai įdomu,bent jau man. study Saulėlydžio dar neskaičiau bet žiūrėjau filmą,labai fainas Rolling Eyes Dabar lauksiu birželio 30d. ir 13h lėksiu į Panoramą,ten Pegaso knygyne bus kita Saulėlydžio dalis,tai yra Užtemimas.Beje šių metų lapkričio 20d. bus išleistas Jaunaties filmas,bet Lietuvoje jis pasirodys tik po kelių dienų.Tai va,gal ir jūs mėgėjos šitų knygų? Wink

PATIKO SAULĖLYDŽIO IR FILMAS IR KNYGA... PIRKSIU JAUNATI IR UŽTEMIMĄ... Smile
Atgal į viršų Go down
SStar

SStar


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2009-06-22

Saulėlydis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis   Saulėlydis EmptyŠt. 07 04, 2009 7:08 pm

Skaičiau ir Saulėlydį, ir Jaunatį, ir Užtemimą, labai patiko.
Atgal į viršų Go down
Feidi

Feidi


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2009-05-19
Age : 28
Miestas : Vilnius

Saulėlydis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis   Saulėlydis EmptyAntr. 07 07, 2009 4:10 pm

Nusipirkau užtemimą,tai labai patinka study
Atgal į viršų Go down
https://supermerginoms.forumlt.com/
Manuella

Manuella


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2009-07-11
Age : 29
Miestas : Mažeikiai

Saulėlydis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis   Saulėlydis EmptyŠt. 07 11, 2009 3:00 am

Visos trys knygos patiko nerealiai.Jaunatį ir užtemimą skaitydama verkiau. Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Saulėlydis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saulėlydis   Saulėlydis Empty

Atgal į viršų Go down
 
Saulėlydis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Supermerginoms :: Svarbiausi :: Knygos-
Pereiti į: